Kategorie

Informacja o zwrotach i reklamacjach

W zakładce O Nas przeczytacie Państwo o produktach oferowanych przez Maajla.pl. Nasze szale są tkane i haftowane ręcznie oraz barwione naturalnymi barwikami. Istnieje duża różnorodność wzorów i mała powtarzalność modeli.  Zatem mogą występować drobne różnice w barwach i wzorach produktów w stosunku do zdjęć zamieszczonych w Sklepie.

W przypadku zamówienia kaszkietów lub kapeluszy, kluczowy jest właściwy rozmiar. Najczęstszą przyczyną zwrotu jest konieczność wymiany na inny rozmiar.

W przypadku wątpliwości przy składaniu zamówienia, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta, telefonicznie lub drogą mailową.

Jednakże, jeśli okaże się, że otrzymany towar nie spełnia oczekiwań, Klient moze zgłość reklamację, a także ma prawo do zwrotu towaru lub wymiany na inny towar w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, na nasz koszt, zgodnie z poniższą procedurą zwrotu:

W przypadku wymiany towaru, skontaktujemy się w celu osobistego doradzenia wyboru wymienianego towaru.

UWAGA: Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem. Dopiero po inspekcji towaru dokonujemy zwrotu środków na wskazane konto bankowe, kartę lub konto PayPal.

 

Copyright © Sklep Internetowy Maajla . Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Polityka prywatności.   |   Regulamin